O tym, że najtrudniej zacząć...

...ale kiedyś trzeba, bo jak się powiedziało "a", to trzeba powiedzieć "be" :)

Z mówieniem to ja nigdy problemu nie miałam, ale z pisaniem - i to systematycznym - ooo, to na maksa. Więcej: raz w życiu pisałam nawet pamietnik. Przez tydzień.

Prowadzę jedynie - od prawie 4 lat - "bloga" mojej starszej Kudłatej. Jak chcecie poznać moją prawdziwą naturę, zapraszam: https://www.facebook.com/UmaBoziaiinneprzypadki/...uprzedzam, to opowieści pełne oszczerstw ;)

       Wspomniałam o tym blogu dlatego, że jego poczatek to też początek YES TO DRESS. W mega - skrócie: styczeń 2013 - końcówka pracy jako główny projektant w dużej firmie, traumatyczne dla wszystkich 3 miesiące i decyzja: nigdy więcej. Chcę odpowiadać za swoje decyzje, nawet jeśli będą błędne. Nazwa YES TO DRESS wpadła mi do głowy (o czym już zapewne przeczytałyście na stronie głównej) ponad 2 lata wcześniej. Zanotowałam. Zostawiłam. Poczekała na swój czas i...bardzo się spodobała. Dla mnie to ważne, a dodatkowo daje mi sporo mozliwości. Bo YES TO DRESS to zgoda na ubieranie: siebie, dzieci, życia, domu...takie wizualne, smakowe, zapachowe zapełnianie różnych przestrzeni, do których ja Was stale zapraszam, a Wy...możecie wejść :)

        Finalizując ten pierwszy wpis: w styczniu 2013 załozyłam firmę, w lutym regenrowałam siły umysłu, w marcu projektowałam, organizowałam, a w kwietniu 2015 w rodzinnym Wrocławiu, z Przyjacielem - Tomkiem Augustynem (który fotografował moje kolekcje od...1991 roku) i z moimi przyjaciółkami sfotografowaliśmy pierwszą maleńką kolekcję YES TO DRESS. Makeup i włosy ogarnął Misiek Karbowski, a na planie pojawiły się:

Ania Stosik - jedna z moich ukochanych modelek, absolutne "zwierzę wybiegowe", wulkan energii, artystka, kocham i posiadam od lat Jej grafiki, chcę więcej:)

Magda "Szczypior" Szczeblewska - najpiękniejsze nogi w Polsce i oczy Bambi, kolejna ukochana modelka, ze mną od poczatku - od 1990 roku. Zawsze zamykała moje pokazy :)

Karolina Nagłowska - moja pierwsza asystentka, obecnie gwiazda palestry, najpiękniejszy uśmiech ever, największy łobuz i "nie wiem jak ona to robi" czyli kancelaria, dom, 3 dzieci, działania społeczne :)

Magda Maskiewicz - Magda M. - serialowa do pięt Jej nie dorasta;)
Najbystrzejszy dowcip ever, w swoich felietonach smaga słowem jak meczetą - ofkors z najsłodszą miną na świecie. I na zawołanie mówi wierszem.

Mati Maskiewicz - jaka matka, taka córka. Już się bójcie!;)
Mati w wieku 4,5 l. dała się poznać jako łamaczka męskich, chłopięcych i niewieścich serc. Wielbicielka fluo pasków, Bolka i Lolka i przyszła gwiazda modelingu;)

Sabina Golanowska - niesamowity głos Anioła, czarnego Anioła, twarz Madonny :)

Było najlepiej: super zabawa, ploty, bo znamy się wszyscy od kilkunastu lat, bez napinki i wyszło tak jak na zdjęciu:)

Dziewczyny! dzieki Wam zaczęłam, dzieki wam wszystkim robię to co kocham :)